Produkt dnia
Sandały skórzane MIDO
Sandały skórzane MIDO
199,00 zł
Najczęściej zadawane pytania
  • Jak dobrać odpowiedni rozmiar obuwia?

Przy każdym opisie produktu znajduje się tabela rozmiarów, która pokazuje długość wkładki każdego bucika (w cm) w zależności od rozmiaru. Jeżeli nie znajdziesz takiej informacji w odniesieniu do jakiegoś modelu, skontaktuj się z nami telefonicznie: 509-069-254 lub mailowo: sklep@dzieciecebuciki.pl.

  • Jak prawidłowo zmierzyć dziecku stopę?

Polecamy prostą i sprawdzoną metodę, potrzebna będzie tylko karta i ołówek. Stawiamy dziecko na kartce, tak aby paluszki obu stóp były wyprostowane i ciężar ciała opierał się równo na obu nóżkach. Robimy swobodny obrys obu stóp (może się tak zdarzyć, że nie są identyczne). Mierzymy długość stopy od czubka dużego palca do środka łuku piętki i zapisujemy wynik. Wg tych informacji dobieramy odpowiedni rozmiar bucików. Pamiętajmy też, że powinny one być o ok. 5-10 mm większe niż długość stopy.

Specjaliści zalecają mierzenie stóp dzieciom co ok. 3 miesiące. 

  • Czy można zmienić lub anulować złożone już zamówienie?

Zawsze można dokonać zmian w zamówieniu lub anulować je, tak długo jak nie zostało ono jeszcze wysłane. Wystarczy skontaktować się Obsługą Sklepu. Po wysłaniu towaru, można dokonać wymiany (korzystając z Formularza wymiany) lub zrezygnować z zakupów i odstąpić od umowy - szczegóły w Regulaminie.

  • Czy można zamówić inny kolor produktu?

Wszystkie dostępne kolory produktów przedstawione są na naszej stronie: dzieciecebuciki.pl. Jeżeli nie ma tam danego koloru produktu, oznacza to, że nie mamy go w naszej ofercie i, niestety, nie można go zamówić.

  •  Co zrobić, jak zapomniałem hasła do zalogowania?

Nie ma problemu, jeśli zapomniałeś hasła. Kliknij: "zapomniałem hasła", zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie będziesz musiał podać adres e-mail (ten, który był podany przy rejestracji), na skrzynkę otrzymasz wiadomość ze sklepu z linkiem do strony, gdzie ustalisz nowe hasło. I już możesz ponownie swobodnie korzystać z Naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl